Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2006-05-07

(be temos)

Publikuota: Kita

Avril Lavigne parūpo podiumas

Avril Lavigne. [static.sky.com nuotr.]
Jei jums įdomu, kur paskutiniu metu dingus Avril Lavigne, turime jums ir gerų, ir blogų naujienų.

Geroji žinia yra tai, kad netrukus vėl pasirodys ant daugelio žurnalų ir plakatų, blogoji – tai, jog tuose viršeliuose ji daugiau rodysis kaip modelis, nei reklamuos naują savo kūrybą.

Panašu, kad irzlioji paauglė, anksčiau pasižymėjusi riedlentininkės stiliumi, vieną kartą dovanų gavusi „Prada“ firmos rankinuką, savo nuomonę apie podiumą pakeitė ir pasirašė sutartį su žinoma modelių agentūra „Ford“.

Kalbėdama su vieno žurnalo atstovu ji sakė: „Aš pradedu jaustis vis moteriškesnė. Rūpinuosi savo makiažu, plaukais, visu įvaizdžiu. Tai dalis buvimo mergina.“

Taigi, panašu, kad pankrokere save titulavusi Avril – jau praeityje. Ji taip pat teigė: „Noriu kurti tas tikrai nuostabias reklamas aukštos kokybės produktams. Vartau žurnalus ir žiūriu į tas reklamas, galvodama: „Aš nesu šešių pėdų ūgio, tačiau žinau, kad irgi galėčiau tai padaryti“.“


Atgal į: (be temos)