BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

(be temos)

(be temos)

(be temos)

(be temos)

(be temos)
Avril Lavigne,kuri praejusia vasara susizadejo, jau planuoja savo ir Deryck vestuves sia vasara. Ji savo draugams prasitare, kad tai bus tradicines vestuves, su balta suknele ir mazoje baznyteleje Beverly Hills. Taciau ju vestuves nebus tokios jau paprastos, nes jie planuoja pasikviesti cirko artistus, komikus ir, zinoma, keleta grasiu roko dainininku. Na,o medaus menesi jie praleis Prancuzijoje. Pirmiausia pasigrozes Paryziumi, o paskui keliaus i Prancuzijos pietus.

Rodyk draugams

(be temos)

Avril Lavigne: metų per mažai, pasiekimų per daug
Šių metų rugsėjo mėnesio pabaigoje Avril Lavigne švęs savo 18-ąjį gimtadienį, tačiau ji gerokai skiriasi nuo savo bendraamžių - dabar ji turėtų rūpintis kur stoti arba, ar tėtis nupirks jai automobilį. Vietoj to, ši mergina karaliauja muzikos topuose su savo dainomis ir debiutiniu albumu “Let Go”. VH1 žurnalistai paklausė 17-metės, iš Napanee provincijos, esančios Ontaryje, Kanadoje, kilusios merginos, kaip tai įvyko.

Kai tavo amžiaus žmonės sukuria grupę ir pradeda groti, jie paprastai negalvoja apie sutartį su įrašų kompanija.

Avril Lavigne: Kai aš buvau dviejų, mama sakėsi žinanti, kad aš būsiu dainininkė. Atlikdavau pasirodymus dar būdama vaiku. Taigi, aš žinojau ką noriu daryti. Širdyje aš visada žinojau, kad tai darysiu.Kiek laiko truko albumo “Let Go” kūrimas?

Avril: Apie metus. Aš dirbau su keletu skirtingų dainų autorių ir prodiuserių bei pati parašiau daugybę dainų. Tai buvo savęs atradimo muzikoje laikas, kai aš supratau su kokiais žmonėmis noriu dirbti ir kokie garsai turi mane supti. Iš pradžių, tai buvo kova, bet visas sunkus darbas atsipirko. Aš pateninta tuo, kas išėjo.

Kur tu randi įkvėpimo savo dainoms? Ar turi savo surašytų dainų žurnalą?

Avril: Ne. Aš rašau jas spontaniškai. Aš atsisėdu su gitara rankose ir, jei yra susiklosčiusi situacija dėl kurios aš labai jaudinuosi, arba vaikinas apie kurį be galo daug galvoju, arba aš susimaunu bendraudama su vaikinu, daina gimsta pati.

Ar buvo kasnors, kas įkvėpė tave tapti tokia dainų autore, kokia esi dabar?

Avril: Savo muzikinį kelią aš pasirinkau pati. Iš tikrųjų aš net neklausiau kitų žmonių įrašų iki pradinės mokyklos baigimo. Dainuoti pradėjau bažnyčioje, taigi mano įkvėpimas - iš ten. Nebuvo taip, kad išgirdusi kokį atlikėją, pasakyčiau: “O, aš taip darysiu.” Tiesiog aš

myliu muziką. Paaugusi aš pradėjau klausytis Faith Hill bei Dixie Chicks. Dabar aš klausau daug roko ir punk muzikos. Namuose, tėtis turėjo gitarą. Būdama dvylikos aš ją paėmiau ir palengva pradėjau mokytis groti. Visuomet dainuodavau, todėl pradėjau eiles rašyti šen bei ten, tai atvedė prie dainų rašymo.

Tu esi didelė “riedlentininkė”, bet albumas “Let Go” - nepanašus į “riedlenčių” muziką. Jei kasnors pamatytų tave ant scenos, galėtų pamanyti, kad tavo muzika labiau panaši į Linkin Park.

Avril: Albumas turi kelias sunkias dainas, kaip “Losing Grip,” “Unwanted”, o naujas singlas, “Sk8r Boy,” yra pop-punk kūrinys. “Let Go” tikrai parodo skirtingas mano puses. Aš mėgstu klausytis punk muzikos, bet taip pat dalis manęs yra labai emocionali, gili ir tikrai jausminga. Visi jausmai atsiskleidžia mano muzikoje.

Kas dėjosi tavo galvoje, kaip parašei debiutinį savo singlą “Complicated”?

Avril: Aš buvau susipykusi su dviveidžiais, veidmainiais žmonėmis. Tai gali būti tavo vaikinas, draugas ar žmogus su kuriuo dirbi. Tiek daug žmonių dedasi tuo, kuo iš tikrųjų nėra. Kartais, kai esu viena su vaikinu ir žvelgiam vienas kitam į akis, viskas puiku. Tačiau, kai būnu tarp jo draugų, jis laiko mane kažkuo kitu, kitaip elgiasi. Štai apie ką yra daina: apsimetančius žmones. Aš to labai nekenčiu.Kaip tau patiko vaizdo klipo filmavimas?

Avril: Klipo kūrimas buvo ypatinga patirtis. Bet, kai turėdavome pietų pertrauką, jie liepdavo vienam vaikinui mane sekioti, kad įsitikintų, jog nieko nepamečiau. Aš paklausiau: “Kodėl tu mane sekioji?”. Jis atsakė: “Aš privalau tavimi rūpintis, toks mano darbas”. Taigi, aš nusprendžiau kiek pakvailioti su tuo vaikinu ir pradėjau bėgti sakydama: “Pabandyk sugauti mane dabar”. Aš nuo jo pasislėpiau. Turbūt dėl to, kad “pametė” mane, jis turėjo nemalonumų. Būtų buvę tikrai linksma, jei jį būtų atleidę! Aš nemėgstu, kai kasnors mane sekioja ir prižiūri.

Kas muzikos ir pramogų verslo pasaulyje tave nustebino labiausiai?

Avril: Nežinojau, kad ten tokią didelę reikšmę turi politika. Dabar aš tikra verslininkė. Turiu priimti svarbius sprendimus, lemsiančius mano karjerą ir gyvenimą. Man dar tik septyniolika, tačiau jau privalau būti labai atsakinga. Nemėgstu verslo reikalų, kartais supykus norisi tik pasakyti “Aš tik noriu groti, dalintis savo muzika ir nesikišti į šią verslo pusę.” Vis dėlto, turiu prisiminti, kad tai tikrai svarbu. Manau, turiu gerą galvą ant pečių ir galiu tai įveikti.
Kitas dalykas, prajuokinęs mane, tai, kad žmonės turi bėgti ir atnešti mums maisto. Mes neturime laiko. Tai tikrai juokinga. Stresas, lėkimas nukreipia tavo dėmesį ir veliau, pajutęs, kad cukraus lygis kraujyje smarkiai sumažėjęs, tu sušunki “Man reikia maisto!”. Kažkas visuomet to maisto gauna. Tai tikrai ypatinga. Jei vaizdo klipo filmavime, kasnors pasakys “Mane troškina”, šeši žmonės tą pačią sekundę suskubs įpilti vandens!

Atlikti pasirodymus ir reklamuoti savo įrašus gali atsiliepti atlikėjo kūnui.Avril: Aš prarandu daug svorio, nes neturiu laiko valgyti. Per MuchMusic apdovanojimus, man smuko kelnės. Diena po to, MuchMusic interneto svetainėje žmonės galėjo dalyvauti apklausoje, kas apdovanojimuose buvo juokingiausia. Vienas iš pasirinkimų buvo “Avril Lavigne užpakaliukas”. Tai buvo juokinga ir manęs visai nežeidžia..

Rodyk draugams

(be temos)

Avril pardavinėja savo namą

Avril Lavigne [www.n24.de nuotr.]
Jeigu turite atliekamų dolerių, galite bandyti nusipirkti Avril Lavigne namą Toronte.

Dainininkė ne per seniausiai paskelbė parduodanti savo namą, esantį Cabbagetown'o rajone. Nekilnojamo turto agentūros skelbiama kaina - 600 tūkst. dolerių.

Iš mažo Kanados miestelio Napanee kilusi dainininkė praėjusiais metais įsigijo namą Bel Air'e, Kalifornijoje, kartu su savo vaikinu, grupės “Sum 41″ lyderiu Derek'u Whibley.

Rodyk draugams

(be temos)

Avril Lavigne parūpo podiumas

Avril Lavigne. [static.sky.com nuotr.]
Jei jums įdomu, kur paskutiniu metu dingus Avril Lavigne, turime jums ir gerų, ir blogų naujienų.

Geroji žinia yra tai, kad netrukus vėl pasirodys ant daugelio žurnalų ir plakatų, blogoji – tai, jog tuose viršeliuose ji daugiau rodysis kaip modelis, nei reklamuos naują savo kūrybą.

Panašu, kad irzlioji paauglė, anksčiau pasižymėjusi riedlentininkės stiliumi, vieną kartą dovanų gavusi „Prada“ firmos rankinuką, savo nuomonę apie podiumą pakeitė ir pasirašė sutartį su žinoma modelių agentūra „Ford“.

Kalbėdama su vieno žurnalo atstovu ji sakė: „Aš pradedu jaustis vis moteriškesnė. Rūpinuosi savo makiažu, plaukais, visu įvaizdžiu. Tai dalis buvimo mergina.“

Taigi, panašu, kad pankrokere save titulavusi Avril – jau praeityje. Ji taip pat teigė: „Noriu kurti tas tikrai nuostabias reklamas aukštos kokybės produktams. Vartau žurnalus ir žiūriu į tas reklamas, galvodama: „Aš nesu šešių pėdų ūgio, tačiau žinau, kad irgi galėčiau tai padaryti“.“

Rodyk draugams

(be temos)


Žiemos Olimpinių žaidynių uždarymo ceremonijoje - Avril Lavigne
Avril Lavigne. [mtv.com nuotr.]
Avril Lavigne atliks savo pasirodymą Žiemos Olimpinėse žaidynėse, kurios vyks Turino mieste, Italijoje.

Rokerė iš Kanados ant scenos įžengs baigiamosios, uždarymo ceremonijos metu, vasario 26-ąją dieną, kuomet ji taip pat perims tradicinę olimpinę ugnį.

Šis pasirodymas yra dalis Avril 2010-ųjų metų Vankuverio šou. Būtent šiame Kanados mieste po keturių metų įvyks sekančios Žiemos Olimpinės žaidynės.

Tikimasi, kad žaidynių uždarymo ceremoniją visame pasaulyje stebės apie 500 milijonų žmonių. Gigantiškame šou numatomi operos, akrobatų, klounų ir kitokie pasirodymai.

Rodyk draugams

(be temos)

Avril Lavigne, “Black Eyed Peas”, “Sum 41″ - atlikėjai, kursiantys John'o Lennon'o koverius

Avril Lavigne. [mtv.com nuotr.]
Grupės „Duran Duran“, „Sum 41“, „Black Eyed Peas“ ir atlikėja Avril Lavigne yra tarp tų, kurie perdainuos klasika tapusias John‘o Lennon‘o dainas ir taip prisidės prie labdaros.

Už žvaigždžių įrašus surinktos lėšos bus skirtos naujam, „Amnesty International“, labdaros fondui – dainas bus galima parsisiųsti specialioje oficialioje labdaros svetainėje.

Galima paminėti šiuos koverius, atsidursiančius svetainėje: Avril Lavigne - „Imagine“ bei „Black Eyed Peas“ - „Power To The People“.

Šis naujienos – tai dalis „Amnesty International“ jaunimui skirtos ir į muziką orientuotos programos, kuri prasidės kitų metų pradžioje.

Rodyk draugams